Event calendar

october 2018

03oct20:0022:00Studio 8Ana Kravanja & Samo Kutin

03oct21:0023:00FriFormA\VDavid Bird & Valérie Wolf Gang

05oct20:3023:00Jazz v Narodnem domuThe Still: Chris Abrahams, Rico Repotente, Derek Shirley, Steve Heather

07oct20:0023:00Sunday NOISELouis Minus II: Adrien Douliez & Maxime Petit

08oct20:0022:00Re_Humanizacija / Mesto ženskIna Puntar & Katja Oberlintner, Dré Hočevar, Irena Z. Tomažin, Maja Osojnik, Jelena Rusjan, Ana Čigon

08oct20:0022:00Jazz ponedeljekCene Resnik Trio: Cene Resnik, Nikola Matošić, Borut Rampih

08oct21:0022:00RopotarnicaTovariš Strmoglavljen

08oct21:3022:30ImproponedeljekRok Zalokar, Urška Preis, Gašper Livk, Jošt Drašler, Vid Drašler

09oct17:3019:00Neformalno srečanje na PumpnciLouis Minus II: Adrien Douliez & Maxime Petit / Jaka Berger

10oct20:0022:00Studio 8 - Mladi raziskovalciJasna Kolar

10oct21:0000:00Rok Zalokar ZhlehtetRok Zalokar Zhlehtet: Rok Zalokar, Jošt Drašler, Gašper Livk, Vid Drašler

11oct20:3022:00ODZven trenutkaAlja Petric & Rok Zalokar

12oct19:0022:00One Dollar BillOne Dollar Bill: Marko Jakše, Bojan Šumonja, Pierre Tol / Samo Kutin & Ana Kravanja

12oct19:0022:00Literatura v živo: Ad hoc likovna in glasbena improvizacija interpretirata poezijoMiloš Simić, Irena Rozman, Ivo Svetina, Vedran Štimac

14oct21:0023:30Confine Aperto / Defonija / FriForma / Mesto ženskIsabelle Duthoit, Angélica Castelló, Sophie Agnel / Nabelóse: Elena Kakaliagou & Ingrid Schmoliner

15oct20:3023:00Jazz v Narodnem domuSamo Šalamon Bassless Trio: Samo Šalamon, Howard Levy, Nino Mureškič / Samo Šalamon Bassless Trio & Takt Ars Orchestra + Guests

16oct20:0022:00Cankarjevi torki - The Stone SeriesBrian Marsella Trio: Brian Marsella, Trevor Dunn, Kenny Wollesen / SAMO ŠALAMON BASSLESS TRIO

17oct20:0022:00Studio 8 - Mladi raziskovalciLenart De Bock

17oct21:0022:00Koordinate zvokaTomaž Gajšt, Žiga Murko, Urška Centa

18oct21:0023:00Kamizdat RentgenMaja Osojnik / Rouge-ah

21oct20:0022:00Sunday NOISEMessy: Ina Puntar, Erika Sofia Sollo, Bálint Bolcsó, Henrik Olsson

22oct21:0022:00ImproponedeljekAndrej Fon, Tilen Lebar, Miha Gantar, Andro Manzoni

24oct20:0022:00Studio 8 - Mladi raziskovalciMiha Gantar

24oct21:0023:00Confine ApertoPhicus: Ferran Fages, Àlex Reviriego, Vasco Trilla / Messy: Ina Puntar, Erika Sofia Sollo, Bálint Bolcsó, Henrik Olsson

25oct18:0021:00Before Zero CrossingTimothée Quost & Jaka Berger

25oct20:0023:00Festival Rojišče II. delJošt Drašler / Phicus: Ferran Fages, Àlex Reviriego, Vasco Trilla / Ervin Potočnik

27oct11:0013:00Oktober Jazz 2018East West Daydreams: Javier Girotto, Alexander Bălănescu, Zlatko Kaučič

27oct16:0018:00Oktober Jazz 2018The Thing: Mats Gustafsson, Ingebrigt Håker Flaten, Paal Nilssen-Love

27oct20:0023:00Igor Lumpert & Innertextures

29oct21:0022:00Ropotarnica IXXSsmKOSK

30oct21:0023:00FriFormA\VJaka Berger & Špela Škulj / Blaž Božič & Staš Vrenko

31oct20:0022:00Studio 8 - Mladi raziskovalciJošt Drašler

 

 

Events abroad:

october 2018

06oct16:3020:00OutfestKaja Draksler / Clothilde / Lea Bertucci

11oct20:0022:00Enjoy JazzTo Pianos: Kaja Draksler & Eve Risser

12oct20:0023:00Nate Wooley's Knknighgh / Razen

13oct19:0023:00Jazz Goes To TownNate Wooley's Knknighgh / Spinefex Maximus

14oct19:0022:00Vilnus Jazz FestivalNate Wooley's Knknighgh / Vincent Courtois

16oct19:3021:00Rosenstolz Festival 2018Die Strotten with Maja Osojnik & Michael Bruckner

16oct20:0023:00Left: Isabelle Duthoit, Katharina Klement, Matija Schellander

17oct18:3020:30Slovenians abroad: Veza-Canetti PreisMaja Osojnik

17oct19:3021:00Jazz & The City SalzburgHearth: Susana Santos Silva, Mette Rasmussen, Ada Rave, Kaja Draksler

18oct19:3022:00Tijana Stanković & Ana Kravanja / MA'AM

18oct21:0023:00Jazz & The City SalzburgHearth: Susana Santos Silva, Mette Rasmussen, Ada Rave, Kaja Draksler & Trondheim Jazz Orchestra

24oct21:0022:00Tomaž Grom

29oct19:3022:00ViennaleZSAMM: Maja Osojnik & Patrick Wurzwallner

30oct20:3022:00Unerhörte MusikThird Guy: Primož Sukić, Ruben Orio, Dré Hočevar

X