Oktober 2019

01Okt20:0021:30Cankarjevi torki & The Stone SeriesWendy Eisenberg Trio: Wendy Eisenberg, Trevor Dunn, Ches Smith

02Okt18:0022:00TransformacijeBrina Kren & Lenart de Bock

02Okt20:3022:00Jazz v Narodnem domuOmri Ziegele Trio: Omri Ziegele, Christian Weber, Han Bennink

02Okt21:0023:00Vitja Balžalorsky - The Law Of Attraction

03Okt22:0023:59DefonijaPunkt.Vrt.Plastik: Kaja Draksler, Petter Eldh, Christian Lillinger

04Okt(Okt 4)20:0013(Okt 13)23:59Mesto žensk 2019Musica Femina

04Okt21:0022:00Mesto žensk 2019Contagious: Andrea Neumann, Sabine Ercklentz, Mieko Suzuki

04Okt21:0023:30KeltikaThere Be Monsters / Hobby Horse

04Okt21:0023:59Klubski maraton 19TiTiTi / Parliament Attack / Pantaloons

05Okt19:0021:00Dan odprtih vrat in festival v ŠvicarijiAna Kravanja & Samo Kutin

05Okt20:0022:00Mesto žensk 2019Nina Dragičević

07Okt19:0022:00Mesto žensk 2019Nina Dragičević, Žiga Jenko, Alja Novak / Marko karlovčec, Gabriela Babnik, Nataša Velikonja, Miha Zadnikar

07Okt20:0023:00Jazz PonedeljekFree Stellar Trio: Cene Resnik, Giorgio Pacorig, Marko Lasič

07Okt20:0022:00ImpronedeljekRok Zalokar, Irena Z. Tomažin, Boštjan Simon, Peter Kuntarič

07Okt21:0023:00William Nurdin / Kikiriki / Mono Scarves

07Okt21:0023:00Kamizdat RentgenLasse Passage / Tovariš Strmoglavljen

08Okt21:0023:30Jaz, drevoCene Resnik, Boris Janje, Giovanni Maier

10Okt18:0023:0025. MFRUChristian Fennesz: In My Room

10Okt21:0023:00Thelonius Monk Birthday TributeBoštjan Simon, Rok Zalokar, Jošt Drašler, Vid Drašler

10Okt21:0023:59DefonijaChild Abuse / Harlem Underground

11Okt21:0023:59Klubski maraton 19TiTiTi / Parliament Attack / Bring on the Vanguards

12Okt20:0023:00Free Stellar TrioCene Resnik, Giorgio Pacorig, Marko Lasič

12Okt20:0022:00FRI-FRU-FRATomaž Grom & Samo Kutin

13Okt18:0021:00Zaključek projekta Čudežni vrtJošt Drašler / Marko Jakše

17Okt21:0023:00Confine apertoBoris Baltschun & Mike Majkowski / Matjaž bajc, Žiga Ipavec, Urban Kušar

17Okt21:0023:59Tudósok + Drajnarjuva vampa

17Okt21:0023:59Večer zvočnih skulptur založbe Terraformer Research FascilitiesŽ / Kikiriki / Neo-Cymex

18Okt20:0022:00NeformaZlatko Kaučič, Katja Legin, Jurij Konjar

18Okt20:0023:00Klubski maraton 19TiTiTi / Parliament Attack

18Okt20:3023:59Pajser PartySsmKOSK / Red Moon / Kje so roke? / Soapscum vs. Rakav košček

19Okt20:0023:59Klubski maraton 19TiTiTI / Lovekovski / Bring On the Vanguards

21Okt20:0022:00Oktober JazzBoštjan Simon Quintet: Boštjan Simon, Mirko Cisilino, Luigi Vitale, Goran Krmac, Bojan Krhlanko

21Okt21:3023:00ImpronedeljekZergon, Tilen Kravos, Elvis Homas, Sara Janašković

24Okt20:0023:59Dré A. Hočevar - Verso DoxaContainer Doxa / code::source / Avrehua / Dré A. Hočevar / Marko Košnik / Borut Savski

25Okt20:0023:59Dré A. Hočevar - Verso DoxaContainer Doxa / code::source / Avrehua / Dré A. Hočevar / Marko Košnik / Borut Savski

26Okt16:0018:00Oktober JazzDavid Murray, Ingebrit Håker Flaten, Paal Nilssen-Love

28Okt21:0022:00Ropotarnica XXIIIMarek Fakuč

30Okt20:0022:00FriFormA\VSzilárd Benes & Christof Ressi

31Okt20:0022:00MaNoPaMa quartetGiovanni Maier, Alberto Novello, Paolo Pascolo, Carlo Mascolo

 

Koncerti v tujini:

Oktober 2019

01Okt19:0022:00NeformaKatja Legin & Vid Drašler / Tomaž Grom & Samo Kutin

02Okt19:0022:00NeformaVid Nemec & Ana Kravanja / Ana Kravanja, Samo Kutin, Tomaž Grom, Vid Drašler

08Okt20:3023:30Mutant tide # 1Brane Zorman / Dr. Nexus / Marcelo S. Busato / InstrumentoÓptico / El Segundo Es Terrible

09Okt20:0021:00Sounded BodiesiT: Irena Z. Tomažin

11Okt21:3023:00PANKE GALLERY SOUND NIGHT 12Brane Zorman

12Okt20:0022:00Mandau JazzBoštjan Simon Quintet: Boštjan Simon, Mirko Cisilino, Luigi Vitale, Goran Krmac, Bojan Krhlanko

22Okt20:0022:00Where Were We?Jaka Berger, Jure Boršič, Colin Petit, Timothée Quost

28Okt19:0021:00Go NorthwardiT: Irena Z. Tomažin / Elodie Pasquier

31Okt(Okt 31)18:0002Nov(Nov 2)23:00Festival-U-OpozicijiTomaž Grom: IMštrument / Darija Medić: Emitovanje je dvosmerni kanal